Typy liga mistrzów

Manchester United kontra Juventus i typy Liga Mistrzów!

No to czas na Champions League! Mieliśmy przerwę reprezentacyjną z Ligą Narodów, mieliśmy rozgrywki w całej Europie, ale wielu piłkarskich fanów czeka tylko na jedno, także pod względem obstawiania – typy Liga Mistrzów. Dzisiaj kontynuujemy fazę grupową, więc mamy wiele spotkań, z których można wybierać. Najwięcej uwagi niewątpliwie przykuwa wieczorny hit pomiędzy Manchesterem United oraz Juventusem Turyn.

Zasiadając dzisiaj przed ofertą bukmachera zastanowimy się – jakie typy? Liga Mistrzów daje nam dzisiaj aż osiem starć. Najważniejsze, na które większość fanów zwróci uwagę to zestawienie Manchesteru United z Juventusem Turyn, które to jest też zapowiadane jako powrót Cristiano Ronaldo na Old Trafford. Na te mecze otrzymujemy bardzo wysokie kursy, jeżeli chcemy wskazać wygranego lub remis, bo w trzydrogowej opcji przy każdej pozycji mnożnik to co najmniej 2,50. Nie bez przyczyny właśnie tak duże wartości, ponieważ spotkanie jest bardzo trudne do obstawiania. Dlatego wskazując tutaj typy Liga Mistrzów skupimy się jednak na innych starciach.

Dwa typy Liga Mistrzów na Valencię i remis Ajaxu

Na początek obstawiamy wygraną Valencii z Young Boys. Szwajcarska drużyna przystępuje do tego spotkania po dwóch porażkach w Lidze Mistrzów. Juventus oraz Manchester pewnie pokonali ekipy Young Boys. Valencii udało się wyrwać remis w konfrontacji z Czerwonymi Diabłami. Hiszpański zespół w tym sezonie jest bardzo dziwny. Na dziewięć rozegranych starć aż siedem kończyli remisem. Po jednym wygrywając oraz przegrywając. Ten mecz jest kluczowy dla obu stron, ponieważ potrzebują zwycięstwa, żeby przejść dalej chociaż do Ligi Europejskiej. Pisząc to, typy Liga Mistrzów na ten mecz to równie dobrze może być remis, ale pokładam w Valencii tutaj wiarę i kurs na poziomie 2,15 jest jak najbardziej do grania.

Warto zwrócić też uwagę na starcie Ajaxu z Benficą, gdzie proponuję remis. Dlaczego akurat taki typ na ten mecz Ligi Mistrzów? Wiadomo, że Bayern Monachium zdominuje tę grupę. Zespół z Amsterdamu może podejść do tego starcia chcąc tylko remisu, bo jak najbardziej jeden punkt ich już zadowoli. Teoretycznie obie ekipy grają o drugie miejsce i mogą podjeść do tego starcia bardzo bezpiecznie. Benfica ucieszy się z remisu i będzie liczyła na wygraną na własnym stadionie w Lizbonie. Z drugiej strony Ajax nieoczekiwanie zdobywając punkt w starciu z Bayernem niekoniecznie tutaj mocno zaatakuje. Taki typ na Ligę Mistrzów to kurs na poziomie aż 3,75 i w związku z większym ryzykiem warto to zagrać  po prostu za mniejszą stawkę.

Z kolei jak ktoś lubi ryzykować, to puszczenie dwóch takich pozycji daje kurs akumulowany wynoszący aż 8,06, co jak na typy Liga Mistrzów jest naprawdę niezłą wartością. Kuszące, ale oczywiście mnożniki odzwierciedlają ryzyko.

Podobne wpisy

Czas na typowanie Ligi Mistrzów!

Bonusy bukmacherskie i typy przed inauguracją Ligi Mistrzów

Typy Liga Mistrzów wracają! Zobacz, co Cię czeka

Zostaw komentarz