Typy na dziś

Typy na dziś, czyli trzeci dzień US Open!

Środek tygodnia na przełomie sierpnia i września – co obstawiać? Jak co roku o tej porze typy na dziś mogą być tylko z jednej dyscypliny sportowej, ponieważ od poniedziałku trwa główna drabinka US Open! Dzisiaj rozpoczynają się spotkania drugiej rundy, na które rzucimy okiem.

Już od 17:00 czekają nas emocje, ponieważ pierwsze spotkanie w dniu rozegrają między innymi Medwiediew oraz Tsitsipas. Obaj tenisiści to młodzi zawodnicy posiadający wielki talent. Ich zestawienie powinno zagwarantować dobre spotkanie. Z pewnością można rzec, że idzie nowa fala zawodników w tenisie ziemny. Dobrym przykładem jest poniedziałkowe spotkanie Denisa Shapolavova z jego innym kanadyjskim, młodym kolegą Felixem Augerem-Aliassime. Skupmy się jednak póki co na dzisiejszym spotkaniu Rosjanina oraz Greka. Dla Medwiedewa będzie to już siódme spotkanie w tym tygodniu. Tsitsipas w ostatnich tygodniach zachwyca i wygląda na to, że przy potencjalnej, pięciosetowej wojnie to on wyjdzie górą z tego zestawienia. Przewiduję wyrównanie spotkanie, w którym górą będzie właśnie Grek. W związku z tym można szukać pozycji związanej z tymi dwoma zdarzeniami. W Fortunie za wytypowanie Tsitsipasa oraz większej ilości gemów w meczu niż 37,5 otrzymujemy atrakcyjny kurs na poziomie 2,74. Ta pozycja jak najbardziej może być typem na dziś. Taki mnożnik pozwala zagrać to w singlu.

Typy na dziś - Tsitsipas z Medwiediewm US Open

Poszukując kolejnych typów na dziś można rzucić okiem na żeńską drabinkę. Jako drugie spotkanie dnia, a przy tym typ na dziś, może być starcie Sloane Stephens z Kalininą. Oczywiście Amerykanka jest wielką faworytką i jak najbardziej słusznie. Nie widzę w tym starciu potencjalnej niespodzianki. Zeszłoroczna zwyciężczyni US Open pokazał w pierwszej rundzie, że jest bardzo silna i będzie chciała obronić punkty zdobyte w Nowym Jorku. Dzisiaj powinniśmy zobaczyć w tym zestawieniu jednostronny pojedynek, więc skłaniam się ku wygranej Sloane Stephens z ujemnym handicapem gemów -5,5. Nadal za to otrzymujemy niski kurs – 1,39 – ale jak na typy na dziś można dorzucić do AKO jak chociażby do wspomnianej, pierwszej pozycji na Tsitsipasa.

Niestety, ale z turniejem pożegnały się już dwie Polki – Magda Linette oraz Agnieszka Radwańska. Jednak w męskiej części mamy nadal naszego reprezentanta w osobie Huberta Hurkacza, który wczoraj wygrał swoje pierwsze spotkanie w głównej drabince US Open. Mimo, że rywal kreczował to i tak trzeba zauważyć, że nasz rodak grał lepiej i pewnie zmierzał po wygraną 3-1.

Jednak jutro Huberta Hurkacza czeka o wiele trudniejsze zadanie, bo zmierzy się z Marinem Ciliciem… tak samo sądzą bukmacherzy, którzy wystawili na Polaka kurs na poziomie 7. Warto przypomnieć, że obaj tenisiści spotkali się już w tym roku na innym Wielkim Szlemie, Roland Garros. Mimo, że Hurkacz ugrał seta to było widać dużą dysproporcję umiejętności.

Podobne wpisy

Typy na dziś oparte na zmaganiach pierwszej dywizji Ligi Narodów

Wczesne typy na dziś z tenisem na chińskiej ziemi

Typy na dziś w Lidze Mistrzów? – optymistyczne granie na wyniki BTTS

Zostaw komentarz