Logo i wizualizacja Ligi Mistrzów
Typy Totolotek

Promocje Totolotka na Ligę Mistrzów!

Dzisiaj czeka nas już kolejny wtorek z Ligą Mistrzów. Jednak tym razem tekst bez propozycji kuponów. Tutaj znajdziesz więcej informacji o typowaniu w Totolotku. W tym tekście skupimy się na promocji najstarszego bukmachera na europejskie puchary, która podwyższa wygraną o 14%!

Gram Grubo w Totolotku, czyli wyższa wygrana o 14%

Wśród graczy zakładów bukmacherskich w naszym kraju Totolotek już wręcz słynie ze swojej promocji Gram Grubo. Wyjaśniając w wielkim skrócie – po spełnieniu warunków regulaminu potencjalna wygrana kuponu jest wyższa o 14%. Każdy użytkownik firmy sponsorującej między innymi Lechię Gdańsk ma możliwość z korzystania z tej oferty w piątki. Totolotek wychodząc naprzeciwko zainteresowaniu tej promocji rozszerzył ją także na puchary europejskie. Taki stan rzeczy musi cieszyć wielu graczy, ponieważ to właśnie rozgrywki Ligi Mistrzów są jednymi z najchętniej obstawianych przez użytkowników zakładów sportowych. Zatem jak skorzystać z promocji Gram Grubo przy okazji dzisiejszych starć?

Przy promocji związanej z europejskimi pucharami Totolotek wymaga stawki na poziomie co najmniej 20 PLN. Sam zakład musi zawierać minimum jedno starcie Ligi Mistrzów lub Ligi Europy. Nie ma żadnych ograniczeń ilości zdarzeń w akumulacji i równie dobrze można skorzystać z Gram Grubo na singlu, ale wymagany minimalny kurs kuponu to 2,00. Warto zaznaczyć też, że przy AKO pojedyncza pozycja nie może mieć mniejszego mnożnika niż 1,06. Promocja jest aktywna tylko w dni pucharów europejskich, więc od dzisiaj do czwartku.

Jaki kupon na dzisiaj zaliczy się do Gram Grubo na europejskie puchary? Przykładowo wygrana Manchesteru City z Schalke oraz Juventusu z Atletico Madryt w dublu za stawkę20 PLN. W takim zakładzie jak poniżej Totolotek doda bonus, dzięki któremu wygrana będzie wyższa o 14% i przy kursie akumulowanym 2,06 pozwoli na ponad podwojenie postawionej sumy.

Dubel w Totolotku na wykorzystanie promocji Gram Grubo

Totolotek z bonusami dla nowych graczy

Totolotek tak jak niemal każdy legalny bukmacher w kraju ma także przygotowaną ofertę dla graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta na stronie internetowej. Czego może oczekiwać użytkownik zakładów sportowych na start w najstarszej firmie oferującej obstawianie w naszym kraju? Przede wszystkim to, co najbardziej lubią gracze, czyli bonusu bez depozytu. Już za samą rejestrację za otwarcie konta dostaje się środki, za które można obstawiać. Jak to bywa w przypadku tego typu promocji, trzeba dokonać obrotu, ale nie ma co narzekać skoro jest to darmowy bonus, który można zamienić na pieniądze do wypłaty. Poza tym Totolotek ma dla swoich nowych graczy ofertę dodatkowych środków w zależności od wysokości pierwszej wpłaty. Dodatkowo bukmacher ma jeszcze tak zwany Bet Club, który jest przeznaczony dla stałych użytkowników. Obstawiający zbierają punkty za typowanie, które mogą wykorzystać między innymi na nagrody rzeczowe.

Podobne wpisy

Typy w Totolotku na mecz Liverpoolu z Napoli

Półfinał Australian Open, czyli co typować na mecz Nadala z Tsitsipasem?

Typy Totolotek na Wuhan – Wozniacki czy Puig?

Zostaw komentarz